Kasulikku


Linasest kangast toodetel on imelised omadused, nad suvel jahutavad ja talvel aitavad hoida õiget kehatemperatuuri. Lisaks eeltoodule on linase kanga ainulaadsete omaduste loend on lõputu. Linase tooted  on antiallergeensed, antiseptilised, looduslikud ja nahasõbralikud ning väga hügroskoopsed st. imavad kergesti niiskust, kuid samas kuivavad kiiresti. Linane kangas on äärmiselt vastupidav ning väga pika ajalooga kangas just tänu vastupidavusele. Lina on ökoloogiliselt jätkusuutlik ja täielikult biolagunev kiud. Linane kangas on hingav, antistaatiline ja antibakteriaalne, linasel kangal ei kasva seened ega bakterid, tänu millele peetakse linast kangast looduslikuks antiseptikuks.

Naturaalsest siidist kangast toodetel on palju eeliseid.
Naturaalsest siidist tooted on antiallergilised, neil on temperatuuri reguleerivad omadused ehk suvel ei ole palav ning talvel ei hakka külm. Tänu siidile omasele libedale pinnale, ei teki nahal hõõrdumist, mis vähendab nahal kortsude teket. Eriti õrn on siid kuva ja probleemse naha vastu, välistades hõõrdumist on hommikuks nahk palju puhanum ja esineb vähem hõõrdumisest tekkivat punetust ning vähendades naha sügelust.
Siidist tooted on eriti asendamatud allergikutele, sisaldades aminohappeid ja proteiine, millel on omadus pärssida allergilise reaktsiooni teket.
Naturaalsest siidist padjapüüri eeliste hulka kuulub ka see, et tänu libedale pinnale väheneb, magamise ajal,  juuste hõõrdumine padjapüüriga ning Sinu soeng säilib kauem kena, ei teki pusasid, väheneb juuste kahusus ning lõhenenud juuste otste osakaal.
Naturaalsest siidist padjapüür ei ima endasse Sinu kallist öökreemi, Sa saad öökreemi kasulikku toimet tunda täielikult vaid oma näonahal.