Näorätikute komplekt

Unusta ühekordsed vatipadjad ja hakka kasutama korduvkasutavaid linasest kangast rätikuid nii näonaha puhastamiseks, meigi eemaldamiseks või lihtsalt näonaha kuivatamiseks.
Kasuta ära linase kanga eeliseid, sest linane
kangas on:
  • antibakteriaalne st. linasel materjali ei kasva seened ega bakterid
  • antiallergeenne
  • antiseptiline
  • looduslik
  • nahasõbralik.
Linast rätikut saad kasutada aastaid, tänu millele väheneb ka sinu ökoloogiline jalajälg.
Voltides rätik kõigepealt pooleks, siis kolmeks, siis taas kaks korda pooleks ja oledki saanud 12 erinevat külge, millega nägu puhastada või meiki eemaldada.

Peale näonaha puhastust pese rätik ning jäta kuivama. Tänu hügroskoopsetele omadustele kuivab rätik kiiresti ning tänu antibakteriaalsusele ei arene rätikul ei seened ega bakterid ning rätik on valmis sind keskkonna- ja nahasõbralikult järgmisel korras taas abistama.

Komplektis 3 rätikut.

Materjal: 100% linane.
Mõõdud: 31x31 cm.

Lisa ostukorvi
15 €
Miks valida just linasest kangast toode?
Linasest kangast toodetel on imelised omadused, nad suvel jahutavad ja talvel aitavad hoida õiget kehatemperatuuri. Lisaks eeltoodule on linase kanga ainulaadsete omaduste loend on lõputu. Linase tooted  on antiallergeensed, antiseptilised, looduslikud ja nahasõbralikud ning väga hügroskoopsed st. imavad kergesti niiskust, kuid samas kuivavad kiiresti. Linane kangas on äärmiselt vastupidav ning väga pika ajalooga kangas just tänu vastupidavusele. Lina on ökoloogiliselt jätkusuutlik ja täielikult biolagunev kiud. Linane kangas on hingav, antistaatiline ja antibakteriaalne, linasel kangal ei kasva seened ega bakterid, tänu millele peetakse linast kangast looduslikuks antiseptikuks.